Paslaugos

• Konsultacija, matavimas ir projektavimo paslaugos

Įsirenginėjate būstą, ofisą, o gal restoraną? Jums reikalingi ne tik baldai, bet ir jų projektavimas, medžiagų bei spalvų parinkimas, baldų išdėstymo vizualizacija? Mes pasirengę jums padėti visais klausimais – atvyksime į Jūsų nurodytą vietą, išmatuosime ir pakonsultuosime. Pateiksime jums geriausius pasiūlymus ir bendrai priimsime racionalius sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

• Baldų gamyba

Mes pagaminsime baldus tiek pagal mūsų parengtą projektą, tiek pagal bet kokį Jūsų pateiktą. Pagal Jūsų poreikį, galime pagaminti tiek klasikinio stiliaus tiek modernius, ekonominės klasės ar ekskliuzyvinius. Baldų gamybai parinksime kokybiškas, prie Jūsų interjero derančias medžiagas: LMPD, MDF, natūralios medienos lukštą, FSF ar kt. Pasiūlysime plačią spalvų bei atspalvių paletę.

• Baldų pristatymas ir montavimas

Užsisakius baldus pas mus, mūsų specialistai atvyks pas Jus sutartu laiku, pristatys baldus ir nemokamai juos sumontuos.

• Prekyba verslo kėdėmis

Mes atstovaujame daugiau nei 15 metų patirties turinčias, kokybiškų biuro kėdžių gamybos įmones CHAIRMAN ir UNIQUE. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, tad galite būti tikri dėl geriausios kainos. CHAIRMAN ir UNIQUE tai gamintojai, per ilgus metus pasitikėjimą išsikovoją daugelyje pasaulio šalių. Ilgametė patirtis bei inovatyvumas yra jų sėkmės raktas. CHAIRMAN ir UNIQUE nuolat seka naujausias pasaulio tendencijas ir suspėja vieni iš pirmųjų pristatyti naujausias stiliaus ir technologijų idėjas.

Nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas

Susisiekite dabar