Apie mus

UAB „Timoverslas“ – kokybiškų baldų gamybos ir prekybos įmonė, įsikūrusi 1997 m.

Mes gaminame nestandartinius kietuosius baldus iš LMPD, MDF, natūralios medienos lukšto, FSF ir kitų medžiagų ugdymo bei medicinos įstaigoms, biurams, namams.

Mūsų vertybės:

Sąžiningumas.  Mes teikiame visas galiojančias kokybės ir grąžinimo garantijas.

Patikimumas.  Keliame sau pačius aukščiausius reikalavimus, siekdami  pelnyti klientų pasitikėjimą. Maksimaliai kontroliuojame kiekvieno užsakymo atlikimą pagal iš anksto sutartus įsipareigojimus.

Profesionalumas, paremtas komandiniu darbu, kur kiekvienas darbuotojas yra savo srities profesionalas, atsakingai siekiantis galutinio tikslo – patenkinti kliento poreikius bei lūkesčius.

Kokybė.  Mes nuolat siekiame, kad tiek mūsų gaminiai, tiek klientų aptarnavimas ir komunikacija būtų kokybiški.

Kainos teisingumas. Tiesiog išsirinkite Jums patinkančius baldus, kreipkitės į bet kuriuos baldų gamintojus, prašydami pateikti komercinį pasiūlymą. Vėliau kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime tuos pačius baldus įsigyti pigiau.

Mūsų šūkis – mes padarysime geriau, greičiau, pigiau! O jei mūsų pasiūlymas netiks, džiaugsimės, kad kažkas pasiūlė dar geresnes sąlygas, taip stiprindami Lietuvos baldų pramonę ir gerindami Lietuvos žmonių gerovę.

Mes atstovaujame daugiau nei 15 metų patirties turinčias, kokybiškų bei populiarių biuro kėdžių gamybos įmones CHAIRMAN ir UNIQUE.

Susisiekite dabar